Цьогоріч вперше День молоді в Україні відзначається 12 серпня. Раніше його святкували в останню неділю червня, проте молодь ініціювала рішення і президентським указом у липні 2021 року визначено, що з 2022 року День молоді в Україні відзначатимуть одночасно з Міжнародним Днем молоді 12 серпня.
Вітаємо всіх з Днем молоді! Наснаги, натхнення, нових звершень! Запрошуємо на заходи для молоді, які сьогодні організовує Житомирська міська рада на Михайлівській!
![Житомирян запрошують провести День молоді на Михайлівській 1 IMG 20220812 082134 971](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220812_082134_971-727x1024.jpg)
![Житомирян запрошують провести День молоді на Михайлівській 2 IMG 20220812 082131 083](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/IMG_20220812_082131_083-724x1024.jpg)