Житомирян запрошують на День незалежності до бібліотеки

22 серпня у холі бібліотеки ім. О. Ольжича відбулося відкриття виставки робіт учнів закладу «Художня школа ім. Віктора Шкуринського» Житомирської міської ради «Держава нескорених. Нація незламних».

Про це йдеться на сайті бібліотеки.

На виставці представлено 23 роботи. Директорка художньої школи Олена Дубіна розповіла присутнім про кожну роботу, про її створення.

Цю та інші виставки ви можете переглянути в обласній бібліотеці. В рамках святкування Дня Незалежності України у відділах бібліотеки протягом серпня діють тематичні експозиції книжкових та художніх виставок:

– «Незалежність України: від ідеї до сьогодення» (Хол)

На виставці представлена література про державну символіку України, про головних провісників і борців за нашу незалежність, а також книги про події, що розпочалися 2014-го року з анексії Криму, війни на Донбасі і продовжилися повномасштабним вторгненням росії в Україну 24 лютого
2022 року;

– «24 серпня – День незалежності України (1991)» (Відділ читальних зал)

Книжкова виставка до Дня Незалежності України висвітлює інформацію про найважливішу дату в історії новітньої України, що стала точкою відліку та зафіксувала народження нової незалежної і вільної держави. 

В основу експозиції увійшла література, що підкреслює історичну самобутність української нації, усю важливість вшанування багатовікової історії українського державотворення;

– «Ти прекрасна, Україно, нашого народу дім» (Відділ літератури з мистецтв)

 Видання, що представлені на виставці, розкривають змістовну сутність державного свята України «День Незалежності України», яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що заведено вважати датою відновлення незалежної держави Україна.

На виставках представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України. 

229 07 1
231 01 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин