До уваги жителів будинків, що знаходяться за адресою: вул. Вільський Шлях, 5, 9, 9а, 11, 11а та проспекту Миру, 2, 4 у Житомирі. У зв’язку із необхідністю проведення ремонтних робіт, сьогодні, 11 серпня з 10:00 до 14:00 до даних будинків буде призупинено водопостачання.
Про це повідомляє КП “Житомирводоканал”.
Крмунальники дякують житомиярнам за розуміння та перепрошують за тимчасові незручності.
![Житомирян повідомляють про призупинення водопостачання 1 1211a3f0 cb99 44c5 aa62 6f637b6db0b9](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/1211a3f0-cb99-44c5-aa62-6f637b6db0b9.jpg)