Житомир прийматиме акцію «Найтепліший день донора»

В містах України щороку до Дня Святого Миколая проходить акція «Найтепліший день донора» від «ДонорUA». Її мета – забезпечити донорською кров’ю маленьких пацієнтів обласних дитячих лікарень України.

Про це йдеться на сайті автоматизованої системи рекрутингу та управління донорами крові «ДонорUA», розробленої з метою популяризації донорського руху в Україні.

Попередньо зареєструвавшись, охочі можуть прийти і здати кров у рамках цієї ініціативи.

“Під час повномасштабної війни не лише наші захисники потребують донорської крові — вона, як і раніше, необхідна цивільним пацієнтам. Зокрема, дітки, які проходять лікування онкологічних захворювань, ведуть свою складну боротьбу, і ми можемо їм допомогти — разом із вами”, – кажуть автори ініціативи.

Акція проходить у 9 містах України, зокрема в Житомирі 21 грудня з 9:00 до 13:00. Місце проведення: Житомирський обласний центр крові.

Зареєструватися на подію МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Попередньо зареєструвавшись, ви можете здати кров для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні.

Акцію приурочено до Дня Святого Миколая. За бажання, ви також можете приносити подарунки для діток — іграшки, книги, солодощі тощо.

На вас чекає частування, розіграш подарунків від компанії Gelius та інших партнерів, волонтерська підтримка й спеціальна фотозона.

Перш ніж реєструватися, не забудьте ознайомитися з Пам’яткою донора.

Як ми повідомляли, у грудні жителі Житомира та області матимуть змогу здавати кров не лише у будні дні, а й по суботах – в обласному центрі крові прийняли рішення подовжити свій робочий тиждень ще на один день.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин