Житомир подав заявку на будівництво онкоцентру за 228 мільйонів гривень

Житомирська міська рада подала заявку до Європейського інвестиційного банку на фінансування проєкту онкоцентру за 228 мільйонів гривень. Про це в інтерв’ю Суспільному Житомир розповів Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

З його слів, минулого тижня він подав всі документи разом із рішенням сесії на комісію Мінрегіону, яка розглядатиме можливість фінансування.

“Сума складає 228 мільйонів гривень разом з обладнанням, яке включає в себе лінійний прискорювач, МРТ, КТ та багато іншого обладнання. Це такий великий важливий проєкт із повністю обладнаним бомбосховищем для всієї лікарні”, – розповів Сергій Сухомлин.

Міський голова каже: хоча в області є онколікарня, але важливо створювати конкуренцію і давати людям вибір, аби вони самі вирішували, у якому закладі лікуватися.

“У людей є вибір, куди піти. Тут реформа медицини спрацювала дуже класно – коли в пацієнта є вибір, а пакет фінансування йде за ним. І тут конкуренція – це те що, дійсно, треба. Будуть кращі умови в обласній лікарні чи онко – люди підуть туди. Ми повинні зробити центр такого рівня, щоб люди отримали якісну послугу, а лікарня – ресурси”, – каже Сергій Сухомлин.

Результати відбору оголосять в січні 2023 року. Сьогодні, 31 грудня, на Youtube-каналі Суспільного Житомир  вийде повне інтерв’ю Житомирського міського голови.

12f4d9472f94e12f

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин