Житомир гостинно зустрів учасників «Ультрамарафону Вдячності»

З нагоди 31-ї річниці Незалежності України та задля висловлення величезної подяки Республіці Польща за підтримку і надану допомогу громадянам України та й нашій державі вцілому під час повномасштабного вторгнення з боку російської федерації, а також щоб показати стійкість та витримку Українського народу в спільній боротьбі, 11 серпня у м. Києві стартував ультрамарафонський пробіг за маршрутом Київ – Варшава, який триватиме по 24 серпня 2022 року.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Житомирській області.

13 серпня Житомир гостинно зустрів учасників «Ультрамарафону Вдячності» у центрі міста на Майдані Соборному. Привітати рятувальника Володимира Сковородку з Головного управління ДСНС України у м. Києві у супроводі команди підтримки зі складу спортсменів Головного управління ДСНС Житомирщини зійшлися містяни, керівництво та особовий склад рятувальних підрозділів, а також засоби масової інформації.

«Це була виключно моя ідея. Головне подякувати таким чином дружній Польщі за надану допомогу нашим українцям, дітям, жінкам за те, що відкрили свої кордони, впустили людей і допомагають їм по цей час. Чому саме у такий спосіб? Просто я не можу щось зробити інакше ніж подякувати своїм характером, потом, кров’ю польському народу», – зазначив Володимир.

Третій день ультрамарафону завершився на виїзді з міста Житомира у бік Новоград-Волинського. До кордону з Рівненщиною Володимира супроводжував фахівець Бердичівського районного Управління ДСНС, ультрамарафонець В’ячеслав Олішевський. Колеги бажають Володимиру здоров’я, сил та наснаги втілити в життя його дуже нелегкий задум, відчути момент легендарності, а також здобути рекорд, що увійде до «Національного реєстру рекордів України 2022».

Усі бажаючі також можуть доєднатися до благодійного забігу онлайн. «Ультрамарафон для всіх» – на платформі реєструєтеся, обираєте собі дистанцію та внесок який бажаєте. Обов’язково пишете слова вдячності. Ці слова вдячності друкують, по дорозі їх міняємо і несемо до Варшави. Кошти підуть на спеціальне обладнання для водолазів-рятувальників, водолазів-піротехніків – це підводні дрони, підводні металошукачі, все потрібне, що нам скажуть, ми придбаємо», – говорить Володимир Сковородка.

OoKowloIuEygUDQEfcO8uKGYTsJq6oyGtI54xAjW
tDBtO1yGsuOSUPAfZvbTW8IZzLaViFlyVXfuS3UL
xmlJfzju7wXMeGehhm0zPSFEl7gdziWIw72NEzP1
H2MxzwdSfDZpLCOC8fyGqceJY0tydvs8KMkGLdln
747605pRlOJ8JHOftl39fat41wRYReFftlFGyWzr
AWZxj0lX0w33fcB3wsSbobRBUkRbbPIAnfQjhWTS
default

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин