Жителі Житомирщини можуть показати красу рідного краю та позмагатися за призи

Перегляньте фото- та відеоархіви своїх подорожей Житомирщиною! Можливо у вас є світлини чи відео, яких так бракує у статтях української Вікіпедії про культурну спадщину області? До 31 жовтня можна їх завантажити на конкурс «Вікі любить пам’ятки» й позмагатися за призи!

Про це повідомляє управління культури та туризму Житомирської ОВА з посиланням на сторінку “Вікі любить пам’ятки“.

“У списках Житомирщини є 3490 пам’яток. Дві третини з них ще досі не до кінця проілюстровані у Вікіпедії — тож потрібна ваша допомога”,- звертаються організатори.

Крім призів за найбільшу кількість та якість фотографій, конкурс має спеціальні номінації, як-от «Фотоплівка» для світлин, зроблених плівковими фотоапаратами. Також є спецномінація «Відео». Автори фотографій маловідомих пам’яток також можуть отримати окрему відзнаку.

Зверніть увагу, що цього року приймаються лише ті роботи, які були зроблені до 23 лютого 2022 року включно.

У попередні роки на Житомирщині журі відзначило світлини пам’яток монастиря кармелітів босих у Бердичеві, палацу Терещенків у Червоному, костьолу святої Клари в Городківці та інші. Подавайте фото і відео на конкурс та розповідайте про культурну спадщину рідного краю.

Діліться цим дописом із друзями, подорожуйте Україною, милуйтесь її пам’ятками, та беріть участь у фотоконкурсі для Вікіпедії!

Список пам’яток Житомирщини.
Детальніше про конкурс.
Відеоінструкція як завантажити фото на конкурс.

На фото: монастир кармелітів босих у Бердичеві. Це зображення посіло 3-тє місце у «Вікі любить пам’ятки» 2019. Це «вибране зображення» у Вікісховищі, такий статус отримують найбільш якісні світлини. 8 червня 2022 року воно було обране зображенням дня у Вікіпедії.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин