З нагоди Дня Незалежності України в Станишівській громаді відбулися змагання з волейболу.
Про це повідомляють у Станишівській сільській раді.
За результатами гри, І місце виборола команда АТ “Житомиробленерго”, ІІ місце – у Виконавчого комітету Станишівської сільської ради, а III місце посіла молодіжна команда Станишівської територіальної громади.
Ці святкові дні були насиченими на спортивні та інші яскраві події в Станишівській громаді. Як ми повідомляли, тут також відбулися змагання проекту “Поруч”, що має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям та молоді, які постраждали від війни. В рамках проєкту, з дітьми і підлітками провели ігрові заняття на спортивному майданчику біля Станишівського ліцею.
![Жителі Станишівської громади активно долучилися до спортивних заходів 1 FB IMG 1661604111956](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661604111956-768x1024.jpg)
![Жителі Станишівської громади активно долучилися до спортивних заходів 2 FB IMG 1661604448111](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661604448111.jpg)
![Жителі Станишівської громади активно долучилися до спортивних заходів 3 FB IMG 1661604452570](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1661604452570-1024x768.jpg)