Партнерство бібліотек Черняхівської громади з працівниками бюро вторинної правової допомоги знаходить відображення в діяльності пунктів доступу громадян до офіційної інформації, які діють в бібліотеках.
Про це повідомляють у Черняхівській громаді.
Так, Пекарщинська сільська бібліотека, крім друкованих ресурсів, що презентує бюро, пропонує користувачам дані про керівництво області та громади, графіки прийому депутатів різних рівнів, підбірки з місцевої періодики, що висвітлюють факти з життя громади, різноманітні теки з проблемними та дискусійними матеріалами на теми: «Пенсійна реформа», «Шкідливим звичкам – ні», «Служба зайнятості інформує», «Соціальні гарантії військовослужбовців», «Курс на євроінтеграцію», «Якщо ти власник землі», і ін.. Цим самим бібліотекар Надія Трохименко допомагає односельцям в оволодінні основами правової культури, розширенні правових знань.
![Жителі Черняхівщини отримують правові знання в бібліотеках 1 297490904 1243900703029747 5906115233432307574 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297490904_1243900703029747_5906115233432307574_n.jpg)
![Жителі Черняхівщини отримують правові знання в бібліотеках 2 297486883 1243900823029735 7891339671047291991 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297486883_1243900823029735_7891339671047291991_n.jpg)
![Жителі Черняхівщини отримують правові знання в бібліотеках 3 297673853 1243900786363072 5881913492323492335 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/297673853_1243900786363072_5881913492323492335_n-768x1024.jpg)