“Жертв та постраждалих немає”, – начальник Житомирської ОВА

Тривають роботи з відновлення енергопостачання в усіх населених пунктах області. Зважаючи на те, що аварійні роботи проводяться в багатьох регіонах, можливі тимчасові відключення електроенергії під час переведення споживачів на резервні лінії живлення. Над цим в області зараз працюють 26 бригад енергетиків. Тимчасові перебої з електрикою можливі у 90 з майже 1700 населених пунктів області.

Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

“Сьогодні вранці стався ракетний удар по об’єктах критичної інфраструктури України та одному з енергетичних об’єктів Житомирської громади. Російські терористи намагалися залишити нас без світла та посіяти паніку. Проте, вони вчергове помилилися. Станом на зараз пожежа на об’єкті ліквідована. Енергетики вже підключають до мережі частину обладнання на підстанції, що зазнала удару. Жертв та постраждалих немає. Одну ракету збила наша ППО”,- розповів Віталій Бунечко.

Очільник області звернувся до жителів Житомирщини з проханням використовувати електроенергію свідомо – це допоможе спростити роботу ремонтним бригадам. Для цього необхідно обмежити використання потужних електроприладів з п’ятої до десятої години вечора.

“Дякую усім енергетикам, рятівникам та правоохоронцям, за оперативність та професіоналізм. Працюємо задля нашої Перемоги, але не нехтуємо сигналами повітряної тривоги. Віримо в ЗСУ! Слава Україні!”,- сказав Віталій Бунечко.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин