Завтра розпочнуть роботи з ремонту асфальто-бетонного покриття по вулиці Київській у Житомирі. Йдеться про ділянку від вул. Хлібної до вул. Небесної сотні.
Про це повідомляють у Житомирській міській раді.
Отже, 01.11.2022:
– рух тролейбусів за маршрутами № 1А та №15 буде призупинено.
– маршрут № 3 курсуватиме від Залізничного вокзалу за маршрутом: вул. Київська — Східна — Грушевського — до вул. Перемоги й далі за маршрутом
– маршрут № 4 здійснюватиме рух від Залізничного вокзалу за маршрутом: вул. Київська — вул. Східна — проспект Незалежності — Покровська (до кінцевої зупинки Крошня), та у зворотному напрямку по зазначених вулицях
– автобусні маршрути № 23 та 33 курсуватимуть у звичайному режимі.
![Відзавтра на житомирян чекають зміни в русі транспорту 1 IMG 20221031 182323 366](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221031_182323_366-1024x1024.jpg)