У фізкультурно-оздоровчому комплексі «Динамо» відбулись ігри завершального туру відкритого чемпіонату міста Житомира з футзалу серед аматорських чоловічих команд сезону 2022-2023. Чемпіонат відбувався за підтримки управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської міської ради та тривав протягом жовтня 2022 – березня 2023 – у ньому брали участь 42 команди.
Доля золотих нагород у Елітному дивізіоні вирішувалась у останньому поєдинку, в якому зустрічались команди «Енергія» та «Бульвар», де в цікавій і видовищній грі перемогу здобула команда «Енергія» 5:2, вона ж у підсумку і стала чемпіоном. Срібним призером стала команда ГУНП (головне управління національної поліції), бронзовим – команда ФзК «Форца».
Переможці та призери чемпіонату по дивізіонах.
І дивізіон:
1 місце – ФК «Пулини»;
2 місце – Житомирська політехніка;
3 місце – «Stone Town»;
ІІ дивізіон:
1 місце – АКБ Центр;
2 місце – СК «Форсаж»;
3 місце – ТОВ «Житомирський картонний комбінат»;
ІІІ дивізіон:
1 місце – VIVAD 09;
2 місце – «Штурм» КДШВ ЗСУ;
3 місце – «Адвокати Полісся».
Також відзнаки отримали кращі голкіпери, тренери, бомбардири та гравці чемпіонату.
Символічно, що підведення підсумків змагань відбулось в 25-ту річницю заснування футзалу Житомирщини. У далекому 1998 році були зареєстровані міська та обласна федерації футзалу, одні з перших на Україні з даного виду спорту.
З цієї нагоди відзнаки управління у справах сім’ї, молоді та спорту були вручені співзасновнику федерацій футболу Житомирщини, майстру спорту з футболу, нині відповідальному секретарю федерації – Томашу Сіцінському, та нинішньому керівнику, під час головування якого футзал отримав найбільшого розквіту – Віктору Тарану.
Також відзнаками асоціації футзалу були відмічені особи (гравці, тренери, арбітри, спонсори), які доклали багато зусиль для розвитку та популяризації цього динамічного і видовищного виду спорту.
![Завершився чемпіонат Житомира з футзалу 1 333894382 211332561485489 4795802497149726366 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/03/333894382_211332561485489_4795802497149726366_n-1024x684.jpg)
![Завершився чемпіонат Житомира з футзалу 2 333820338 158736223694247 9134425162164774480 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/03/333820338_158736223694247_9134425162164774480_n-1-1024x684.jpg)
![Завершився чемпіонат Житомира з футзалу 3 334003577 177194058422918 3694857730094767104 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/03/334003577_177194058422918_3694857730094767104_n-1-1024x684.jpg)