Патрульні продовжують перевіряти законність перевезення деревини. За добу на автодорогах області охоронці порядку виявили три випадки порушення правил перевезення лісопродукції. Основні причини, які викликали підозри патрульних — відсутність документів на вантаж, їх неналежне оформлення та невідповідність інформації, зазначеної в документах, фактичним даним.
Про це повідомляє Патрульна поліція Житомирської області.
Патрульні постійно перевіряють вантажні транспортні засоби, які перевозять лісопродукцію. У випадках виявлення порушень законодавства — негайно повідомляють слідчих.
Такі заходи спрямовані на боротьбу з фактами злочинної діяльності лісових браконьєрів та катастрофічного погіршення екологічної ситуації, пов’язаної зі знищенням лісових масивів області.
Нагадуємо, що за незаконну вирубку дерев, у залежності від завданих збитків, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.
![За добу на Житомирщині - 3 порушення з перевезенням деревини 1 298564382 424021649763603 3974844478508987213 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/298564382_424021649763603_3974844478508987213_n-1024x1024.jpg)
![За добу на Житомирщині - 3 порушення з перевезенням деревини 2 298370111 424021653096936 1521328467365636854 n](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/298370111_424021653096936_1521328467365636854_n-1024x1024.jpg)