З житомирськими студентами говорили про безпеку та здоров’я на роботі

3 жовтня в Державному університеті «Житомирська політехніка» для студентів організували семінар “Безпека та здоров’я на роботі”.

Захід організували спільно з Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області. Також була можливість долучитися до семінару усім бажаючим у дистанційному режимі.

Про це повідомляють на сайті університету.

Захід відбувався в науково-дослідній лабораторії “Розумний транспорт і міська логістика” кафедри автомобілів і транспортних технологій факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки і робототехніки.

Спікер Віталій Шумлянський – страховий експерт з охорони праці відділу профілактики страхових випадків – висвітлив та обговорив із здобувачами освіти наступні питання:

– вимоги законодавства щодо забезпечення безпеки та здоров’я на роботі, особливості законодавства щодо безпеки на автотранспортних підприємствах.

– організація безпеки працівників, створення системи управління охороною праці.

– виробничий травматизм у галузі: дії персоналу підприємства, наслідки для потерпілого, підприємства та посадових осіб.

– огляд прикладів реальних нещасних випадків на комерційному автомобільному транспорті.

– соціальний захист працівників, зокрема потерпілих від нещасних випадків на виробництві.

В університеті впевнені, що отримані студентами під час семінару знання сприятимуть запобіганню нещасних випадків в їх подальшій професійній діяльності.

img 8898 1024x768 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин