З Днем незалежності України!

Сьогодні весь український народ святкує День незалежності України!

Проголошена 31 рік тому, вистраждана воїнами, патріотами, дисидентами Незалежність нашої України стала для нас актом відновлення історичної справедливості, що започаткувала новий розвиток української державності. Сьогодні ж війна, розв’язана росією в Україні, розпочала новий етап боротьби за мирне щасливе майбутнє нашої держави, за збереження нашої Незалежності.

Як би не було складно, скільки б зовнішні і внутрішні вороги не намагались зупинити та стримати розвиток незалежної України, вільний дух й прагнення свободи українського народу не перемогти.

Сьогодні, не дивлячись на розв’язану війну, Україна вистояла та продовжує мужньо боротися. І в цьому переконався весь світ! Дякуємо нашим героям-захисникам, які не шкодували й не шкодують власних сил та життя заради мирного, сучасного, вільного, гідного майбутнього українського народу.

Ми пишаємося нашими героями, нашою ідентичністю, і досягненнями, котрі далі будуть тільки зростати! Гуртуймося навколо світлих ідей соборності, свободи і процвітання.

З Днем Незалежності України!

Skype Picture 2022 08 24T07 01 58 994Z

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин