У неділю, 9 жовтня, в клубі с. Некраші Оліївської громади провели захід до Дня художника. Юним художникам села Некраші розповіли про життя та творчість нашого відомого земляка – художника, поета, журналіста Михайла Сича, який народився в сусідньому селі Троковичі.
Про це повідомляють у клубі с. Некраші.
Під час заходу дітей познайомили з картинами майстра, світлинами з його життя.
Природа, люди рідного краю займали важливе місце в творчості митця.
“Отримана під час заходу інформація буде стимулом для наших маленьких друзів розвиватися і в майбутньому досягнути вершин”,- каже завідувач клубу Галина Охмак.
![Юних художників Оліївської громади познайомили з творчістю відомого земляка 1 FB IMG 1665497907781](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665497907781-822x1024.jpg)
![Юних художників Оліївської громади познайомили з творчістю відомого земляка 2 FB IMG 1665497910379](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1665497910379-1024x768.jpg)