Муніципалітет японського міста Нагоя спільно з японсько-українською культурною асоціацією «JUCA» розглядають можливість благодійної допомоги Житомиру.
Про це йшлося під час онлайн зустрічі секретаря Житомирської міської ради Віктора Клімінського з директором департаменту міжнародних відносин мерії Нагоя Нішікавою Шухей.
«Ми розуміємо, що дороговартісно і довго передавати гуманітарну допомогу напряму. Тому ми шукаємо можливість зробити це разом з польськими партнерами. Працюємо над оптимальним варіантом вирішення питання», — сказав Нішікава Шухей.
«Ми дійсно вражені допомогою, яку ви надаєте житомирянам у Нагої. Вражені тим, що за тисячі кілометрів люди згуртувалися і виказали можливість бути корисними українським містам. Ворог продовжує тактику знищення нашої енергосистеми, знищення міст і сіл… Ми обладнали Пункти Незламності, аби у відсутності світла обігріти і прихистити людей. Постійно скеровуємо допомогу на потреби військових. Тому вдячні вам за ініціативу. Адже підтримка наших друзів — це можливість допомогти потребуючим містянам та переселенцям, ще краще облаштувати наші Пункти Незламності. Але головне, відчути єдність всього світу у нашому протистоянні», — сказав Віктор Клімінський, секретар Житомирської міської ради.
![Японія продовжує допомагати Житомиру 1 324873853 670525331519814 4542850949592904712 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/324873853_670525331519814_4542850949592904712_n-1024x682.jpg)