Вибухотехніки Житомирщини цьогоріч здійснили понад півтисячі виїздів

В умовах воєнного стану у поточному році знання та службові навички поліцейських вибухотехніки Житомирщини неабияк затребувані у відновленні безпечного простору в поліському краї. Необхідність залучення фахівців до розв’язання загрозливих ситуацій кількісно зросла більш ніж утричі.

Як повідомляє Поліція Житомирської області, з початку року фахівці поліції на території регіону виявили та знешкодили більш як 1430 небезпечних боєприпасів і майже 7 кг вибухових речовин.

Цьогоріч вибухотехніки Житомирщини здійснили понад півтисячі виїздів за повідомленнями про загрози або на місця вибухів. Для порівняння: минулого року за цей час вони мали 165 виїздів. Фахівці залучаються до слідчих дій, у тому числі на місцях воєнних злочинів. Так, за їх участі відбулось понад 270 слідчих дій, 50 з яких – за фактами вибухів, ще майже пів сотні – для перевірки підозрілих предметів.

Нині поліцейські вибухотехніки Житомирщини працюють у складі загону колег, які розмінувують місцевість у звільнених від окупації районах Харківської області. До цього наші фахівці брали участь у відновленні безпечного простору на Житомирщині та Київщині.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин