Вперше в Житомирі проходить відкритий Чемпіонат області з художньої гімнастики

17 грудня в Житомирі проходить відкритий чемпіонат Житомирської області з художньої гімнастики. На змагання прибули спортсменки із чотирьох областей України. Це перший такий чемпіонат за часи відродження цього виду спорту на Житомирщині, сказала в коментарі Суспільному Житомир організаторка змагань, президентка Федерації художньої гімнастики Житомирської області Руслана Білокур.

За словами Руслани Білокур, учасниці приїхали з Вінниці, Києва, Луцька, Житомира та Житомирської області.

“Організовувати чемпіонат, зважаючи на сьогоднішні реалії, було непросто. Але нам це необхідно, бо ми готуємось до чемпіонату України, і ці змагання є обов’язковою сходинкою до участі у ньому. І навіть повітряна тривога не зіпсувала нам сьогоднішнього спортивного свята”, – каже Руслана Білокур.

Гімнастки, які сьогодні наберуть найвищу кількість балів, претендують на виконання першого дорослого розряду та кандидата в майстри спорту, каже Руслана. Ці діти виконують шість видів багатоборства і на основі отриманих результатів будуть обиратися на чемпіонат України.

Вік учасниць від 4 до 15 років.

Житомирщину на змаганнях представляють пів сотні вихованок обласної Федерації.

“Попри те, що Федерація відносно молода, нам всього сім років, ми маємо амбітні плани, – каже Руслана Білокур. – Сьогоднішні учасниці неодноразово виступали на міських та клубних змаганнях. Вісім з них претендують на виконання розрядів. Ми очікуємо, що 10 спортсменок за результатами як групових, так і індивідуальних виступів, отримають можливість пройти кваліфікацію на Чемпіонат України з художньої гімнастики”.

Загалом сьогодні в Федерації художньої гімнастикиЖитомирщини опановують майстерність цього олімпійського виду спорту більше 100 вихованців віком від чотирьох років.

8f03fb4fa654ddec
b67a0592670f76c3
d58a8d18882e0678

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин