У Житомирі створити свято для дітей на Новому бульварі. Організували дійство “Волонтери-аніматори” — ініціативне об’єднання, яке створили п’ятеро харків’ян (за підтримки Харківського центрального парку культури і відпочинку імені Горького).
Про це повідомляють у Житомирській міській раді.
Це молоді, творчі та активні хлопці, які мають різні професії, але їх об’єднала творчість. Вони мандрують Україною і тішать малечу своїм позитивом!
Завітали вони і до Житомира та разом із управлінням культури забезпечили дітям кілька годин суцільного позитиву. Це зоотерапія з різнокольоровими голубами, ігрова програма з ростовими ляльками — героями мультфільмів, ігри і конкурси. І звісно ж — обов’язково солодкі подарунки!
![Волонтери з Харкова влаштували свято для житомирських дітей 1 FB IMG 1660020073366](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660020073366.jpg)
![Волонтери з Харкова влаштували свято для житомирських дітей 2 FB IMG 1660020066401](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660020066401.jpg)
![Волонтери з Харкова влаштували свято для житомирських дітей 3 FB IMG 1660020069684](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/FB_IMG_1660020069684.jpg)