Віцепрем’єр Ірина Верещук відвідала переміщених осіб на Житомирщині

З інспекцією місць компактного проживання на Житомирщину приїздила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук. Урядовець разом із обласною владою, Карітас Україна та Карітас-Житомир відвідали Андрушівську громаду, де в соціальному гуртожитку проживають внутрішньо переміщені особи з Бахмута, Бердянська, Херсона, Луганська.

Про це повідомляє Благодійний Фонд «Карітас-Житомир».

Загалом на Житомирщині наразі проживає майже 70 тис. переселенців. В Андрушівці соціальний гуртожиток від початку війни переобладнали під прихисток для переселенців. Дехто з людей, що прибули з Донеччини, живе тут з лютого.

«Бачимо, як місцева влада разом із благодійниками працюють у партнерстві. Докладають зусиль, щоб люди, які знайшли прихисток на Житомирщині, почували себе захищеними. Спільна боротьба на гуманітарному фронті – це складова формули Перемоги. Рухаємось далі! Ворогу нас не зупинити й не залякати!», – наголосила під час візиту Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» не залишився осторонь та приїхав до людей із допомогою: продуктами харчування, гігієнічними наборами та смаколиками для дітей.

«Люди потребують нашої підтримки. Адже покинули власні домівки, тікаючи від війни. У партнерстві із державою фонд з 24 лютого надає допомогу внутрішньо переміщеним особам. Переселенці потребують різної підтримки, не лише матеріальної. Важлива також можливість отримання фахової психологічної та юридичної консультації», – зазначають у Карітас-Житомир.

З 24 лютого по 30 вересня 2022 року Карітас-Житомир надав допомогу 32 тис. 378 особам. І продовжує опікуватися ВПО. Кожного тижня новоприбулі люди до Житомирщини можуть отримати благодійну допомогу. Також надають сімейні аптечки, питну воду, спальне приладдя, теплий одяг. Крім того, приділяють увагу роботі з дітьми та батьками.

EEBA1159 D436 4F0C AB00 9EEA363B82C3 scaled 1
6EA02A73 B92D 4FA0 9F7F 699F26217A19 scaled 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин