Віталій БУНЕЧКО: “Держава – це кожен українець”

f7bcc9d5 bc61 45c1 831e 5a86e4eecc85

Сьогодні ми вперше святкуємо День Української Державності. В цьому дні закладено тисячолітні традиції України від Русі до сьогодення.

Наше державотворення корінням сягає часів заснування міста Києва та продовжує свій поступ за часів правління Київського князя Володимира Великого, який 988 року охрестив Давню Русь. Він прийняв християнство як державну релігію, що сприяло піднесенню культури, освіти та народило еліту нації: державних діячів, науковців та митців.

Ми пам’ятаємо свою історію, історію становлення нашої держави. Це й Українська козацька держава Богдана Хмельницького, це й конституція Пилипа Орлика, і четвертий універсал Української Центральної ради, і Акт злуки, який об’єднав Українську та Західно-Українську Народні Республіки. І зрештою – остаточне утвердження незалежності України її державних символів та головного закону Конституції України.

Творення держави неможливе без прагнення свободи, незалежності та соборності, яку відстоювали та виборювали Українці впродовж багатьох століть. І сьогодні ми як ніколи розуміємо, що держава – це не слово на папері. Держава – це кожен українець, який відстоює своє право залишитися вільним та нескореним.

Ми нація, що має свою багатовікову історію. Набагато старішу за тих, хто хоче її відібрати. Ми, Українці, завжди пам’ятаємо своє минуле і самі визначаємо своє майбутнє!

Віталій Бунечко,

начальник Житомирської обласної військової адміністрації

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин