В Житомирі відкриють Центр ветеранського розвитку

В Житомирі найближчим часом планують відкрити Центр ветеранського розвитку. Запровадження таких Центрів дозволить запустити ефективну систему супроводу та професійної адаптації ветеранів війни та ветеранів військової служби після звільнення та підтримки членів їхніх родин.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства ветеранів.

Створення центрів ветеранського розвитку – пріоритетне завдання, яке перед собою ставить Міністерство у справах ветеранів України.

Про це говорили на спільній нараді у Національній академії внутрішніх справ за участі Міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, заступника Міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко та керівництва Академії.

«Запровадження таких Центрів дозволить запустити ефективну систему супроводу та професійної адаптації ветеранів війни та ветеранів військової служби після звільнення та підтримки членів їхніх родин. Мінветеранів планує створити такі Центри ветеранського розвитку в кожному регіоні України. Наразі пілотний проект вже реалізують у Вінниці. Найближчим часом – у Житомирі та Львові», – зазначила на нараді Юлія Лапутіна.

«Після нашої перемоги кількість учасників бойових дій, членів їхніх родин, а також родин загиблих Захисників і Захисниць зросте у рази. Тому ми, як представники держави в різних секторах, повинні забезпечити професійний супровід ветеранів війни під час їхньої соціальної інтеграції у цивільне життя», – наголосила очільниця Міністерства у справах ветеранів.

У свою чергу, Катерина Павліченко додала, що Міністерство внутрішніх справ вже працює над створенням комплексної системи освітньої підтримки реінтеграції ветеранів.

«Можемо впевнено говорити, що освітні заклади системи МВС можуть стати базою для Центрів ветеранського розвитку», – сказала на завершення Катерина Павліченко.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин