«Університет срібного віку». У Житомирі запустили клуб для людей літнього віку

У Житомирі на базі освітнього-культурного та волонтерського Гончаренко центру запустили «Університет срібного віку» — місце для спілкування та навчання для людей літнього віку. Зустрічі тут відбуваються двічі на тиждень, а програму формують із запитів відвідувачів.

За словами організаторів, основна мета клубу — допомогти людям літнього віку знайти нові знайомства, взаємопідтримку та вчитися новому.

«До нашого простору приходять люди різного віку — від 4 до 80 років. Багато літніх людей відвідують наші тренінги та майстер-класи, ходять на курси англійської мови. Вони дуже відповідальні та ініціативні: постійно пропонують ідеї нових активностей, старанно навчаються новому. Тож наша команда вирішила створити «Університет срібного віку», який збиратиме людей віком від 60 років для знайомства, навчання та допомаги одне одному у непрості часи», — зазначають у Гончаренко центрі Житомир.

Перша зустріч «Університету срібного віку» у вівторок зібрала 15 активних жителів та жительок Житомира.

«Це була дуже тепла зустріч. Ми познайомились, поділилися очікуваннями, розповіли один одному про свої захоплення. Поспівали, спілкувалися у неформальній атмосфері за чашкою чаю. Запланували багато активностей на наступні тижні, аби учасники отримали якомога більше користі від цієї ініціативи», — ділиться команда простору.

Навчатися та спілкуватися у колі однодумців запрошують літніх людей віком від 60 років. Зустрічі відбуватимуться щовівторка та щочетверга о 12:00 за адресою вул. Михайлівська, 12 (Гончаренко центр Житомир). За всіма деталями можна звертатися за номером +38 067 276 17 35.

Довідково. Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

photo 2024 03 13 17 40 45 768x768 1
Джерело

«Університет срібного віку». У Житомирі запустили клуб для людей літнього віку – Житомирська обласна військова адміністрація (zht.gov.ua)

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин