Українці допомагають тваринам пережити зиму в теплі

Зима – час піклування про тих, хто поряд. Це час зігріти близьких теплом сердець. Особливо нашої гарячої любові потребують чотирилапі друзі. На жаль, не кожен має такого друга, але мріє про нього точно кожен. Для втілення цієї мрії та підтримки пухнастиків лінія магазинів EVA та фонд HAPPY PAW створили можливість почухати віртуального котика або песика і тим самим допомогти реальним тваринам з притулків пережити зиму в затишку.

Для цього необхідно завітати на сайт ініціативи “Тепло хвостикам”. Тут ви можете познайомитися з пухнастими котиком та песиком. Вони хоч і віртуальні, проте люблять гратися та веселитися так само, як і ті брати наші менші з притулків, яким ми можемо допомогти.

Тож граючись з віртуальними тваринками, ми допоможемо реальним пухнастикам. Організатори ініціативи проводять збір коштів на тепло для тварин з 8 притулків по всій Україні. Крім того, на тих, хто гратиметься з хвостатими друзями на сайті, чекає бонус – тематична гра в Telegram або Viber bot EVA.

Мета ініціативи “Тепло хвостикам” — зібрати 400 000 гривень на новенькі будки і дрова для приготування їжі та обігріву притулків. Щоб підтримати пухнастиків необхідно:

1) Перейти за посиланням: teploeva.happypaw.ua
2) Обрати бажану активність з котиком чи песиком та зробити донат
3) Також можна долучитись до збору, перерахувавши кошти (від 1 грн) на касі у будь-якому магазині EVA.

Збір коштів в рамках ініціативи “Тепло хвостикам” триватиме з 7 грудня 2022 до 7 січня 2023 року. Допомогу отримають щонайменше 1500 тваринок з 8 притулків:

Притулок “Лісовий” (110 собак, 60 котів), Богородчанський район, Івано-Франківська область
Притулок “Врятуй життя” (115 собак), Хмельницький
Притулок “Маємо право” (40 собак, 40 котів), Лозова, Харківська область
Притулок “Вікно в життя” (63 собаки, 42 кота), Дніпро
Притулок “Дім Сірка Калуш” (350 собак), Калуш, Івано-Франківська область
Притулок “Дай лапу, друже” (450 собак, 70 котів), Запоріжжя
Притулок “Кращий друг” (30 собак, 40 котів), Кривий Ріг
Притулок “Друг” (500 собак, 200 котів), Дніпро

Організатори кажуть, якщо сума зборів перевищить поставлену мету, перелік притулків та/або обсяги допомоги збільшать, тож кожна переказана гривня може подарувати тепло пухнастику, який дуже його потребує. Грайтеся з тваринами онлайн, а Happy Paw та EVA подбають про те, щоб подарувати ваше тепло справжнім хвостикам з притулків! – закликають автори ініціативи.

“Тисячі тварин із зони бойових дій через війну опинились на вулицях. А притулки у кожному регіоні країни переповнені і потребують значних коштів, щоб прогодувати, вилікувати та обігріти котів і собак. Саме тому ми разом із мережею EVA вирішили забезпечити хвостатим житло і тепло, придбавши будки та запас дров. Комфортні домівки для собак, гарячий обід і теплі котобудиночки — все це допоможе пережити не один місяць зими, а й слугуватиме важливим майбутнім поліпшенням життя безхатніх тварин у притулках”, — коментують у благодійному фонді Happy Paw.

EVA і Happy Paw другий рік поспіль напередодні Новорічних свят підтримують притулки для тварин, а цьогоріч кожен охочий зможе приєднатися до ініціативи у зручний спосіб, адже її мета — велика та амбітна. Автори ідеї таким чином згуртовують усіх, хто любить братів наших менших і хоче разом попіклуватися про них.

novyny 1
5 1
12 1 1
8 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин