У Житомирському районі триває перевірка навчальних закладів

З наближенням нового навчального року зросла прискіплива увага до безпеки освітнього середовища. Перевірки в Житомирському районі стану укриттів при загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах повинні встановити, чи підуть діти до дитсадків та шкіл з 1 вересня. Сьогодні це завдання номер один для спеціальної комісії, до складу якої увійшли працівники ДСНС, поліції та Держпродспоживслужби.

Про це повідомляють у Житомирській районній військовій адміністрації.

Триває перевірка процесу підготовки до навчального року в громадах. До роботи комісії, яка інспектувала навчальні заклади у Станишівській територіальній громаді, долучився і перший заступник начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслав Авраменко.

Оглянувши приміщення, територію ЗСО та дитсадків, а головне – надійність та безпечність укриттів, які використовуватимуться у разі повітряної тривоги, комісія виявила окремі недоліки, які слід усунути до початку нового навчального року. Остаточне ж рішення щодо дозволу на стаціонарне навчання прийматиме відповідна комісія Житомирської обласної військової адміністрації.

FB IMG 1661421641374
FB IMG 1661421631979

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин