З 19 по 23 вересня у відділі «Інклюзивний читальний зал» Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича відбулися 3 майстер-класи для користувачів відділу. Заходи проходять в межах співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» в рамках проекту «Арт-простір».
Про це повідомляють на сторінці бібліотеки.
19 вересня пройшов майстер-клас для дітей та батьків з родин ВПО з виготовлення осіннього декору; а 21 вересня – майстер-клас для молоді з інвалідністю з виготовлення осінніх вінків. Цього ж дня дітей та батьків з родин ВПО запросили на майстер-клас з виготовлення фотоальбомів.
«Інклюзивний читальний зал» і надалі продовжить свою співпрацю з БО «Благодійний фонд «Карітас-Житомир» для адаптації та соціалізації дітей та молоді вразливих категорій в навколишньому середовищі”, – кажуть в бібліотеці.
Як ми повідомляли, сьогодні – другий день “Бібліофесту на Новому бульварі”:
Впродовж дня — Екскурсійне бюро (Відділ наукової інформації та бібліографії).
10.00–11.00 — Тренінг «Кібергігієна: безпека понад усе» (до Всеукраїнського дня бібліотек) (Інтернет-центр).
15.30–17.00 — Майстер-клас «В книжечку на згадку зробимо закладку» (Інклюзивний читальний зал).
17.00–18.00 – Віртуальний літературний клуб, присвячений Дню бібліотек (англійською мовою) (РІЦ «Вікно в Америку»).
![У Житомирській бібліотеці виготовляли осінні вінки 1 309277661 8057444004297266 6556175757429124333 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309277661_8057444004297266_6556175757429124333_n.jpg)
![У Житомирській бібліотеці виготовляли осінні вінки 2 309271716 8057443590963974 1993280068452583802 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309271716_8057443590963974_1993280068452583802_n.jpg)
![У Житомирській бібліотеці виготовляли осінні вінки 3 309485331 8057443594297307 5638352958769419902 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309485331_8057443594297307_5638352958769419902_n-1.jpg)