У Житомирі збудують 40 каркасних будинків для переселенців

У Житомирі відбулася зустріч з делегацією італійського представництва Червоного Хреста, з метою обговорити реалізацію важливого соціального проєкту – встановлення 40 каркасних будинків в Житомирі, які зможуть забезпечити житлом понад 250 переселенців зі Сходу та Півдня.

Про це повідомляє начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

За його словами, житло матиме усі необхідні меблі, побутову техніку. Задум передбачає підлаштування житлових модулів під кожну сім’ю.

“Основною перевагою цих будинків є автономність та мобільність. Вони термомодернізовані, тому в них буде комфортно і влітку, і взимку. Як говорять міжнародні представники, вони мають значний досвід в цьому напрямку, адже Італія переживала у своїй історії не одне природне лихо, і забезпечення тимчасовим житлом тоді й зараз було на першому місці”,- розповів очільник області.

Наразі триває активна робота збоку міської влади щодо проведення усіх комунікаційних мереж до цих будиночків. На завершення цих робіт і підготовки до будівництва потрібно ще два місяці, опісля, розпочнеться реалізація проєкту.

Окремо Віталій Бунечко відзначив, що наразі Державою опрацьовується варіант будівництва житла кампусного типу для переселенців, які продовжують прибувати до нашої області й через активні бойові дії планують залишитись в нас на довгий термін.

Також на зустрічі актуалізували подальші плани стосовно допомоги переселенцям, підтримки медичних закладів, які в цей непростий час займаються, окрім своєї повсякденної мирної роботи, лікуванням поранених цивільних та військових.

Житомирська обласна військова адміністрація та Міжнародна Федерація Червоного Хреста має успішний досвід реалізації спільних проєктів. Від початку повномасштабного вторгнення росії на українську землю Червоний Хрест надав нашій області майже триста тонн найнеобхіднішої для людей гуманітарної допомоги: гігієнічні засоби, харчові продукти, дитяче харчування, ліки тощо.

“Ми вдячні, що Міжнародний комітет Червоного Хреста допомагає Україні та нашій області, особливо в громадах, де є найбільша потреба в цій допомозі”,- наголосив Віталій Бунечко.

IMG 20220807 135131 869
IMG 20220807 135125 955

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин