У Житомирі заступнику міністра освіти презентували план організації навчання під час війни

“Житомирську політехніку” відвідала заступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова. Разом з нею у виші зустрічали першого заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталію Остапченко, заступника начальника Житомирської військової державної адміністрації Юрія Денисовця, директора Департаменту освіти і науки Житомирської військової державної адміністрації Наталію Осипович.

Ректор університету Віктор Євдокимов презентував політику Житомирської політехніки щодо організації освітнього процесу в умовах війни, провів екскурсію корпусами університету та укриттям. Віра Рогова поспілкувалась з членами приймальної комісії університету, абітурієнтами та їх батьками.

“Висловлюю вдячність гостям за візит та високу оцінку стану та розвитку матеріально-технічної бази університету! Колектив Житомирської політехніки робить все для того, щоб університет підтверджував свої лідируючі позиції у освіті регіону!”- прокоментував ректор Державного університету “Житомирська політехніка” Віктор Євдокимов.

FB IMG 1659693498042
FB IMG 1659693493948
FB IMG 1659693501170

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин