У Житомирі за 2,5 місяці підрядна організація “КСМ-ГРУП” проклала більше 1 км водопровідної мережі зі склопластику. Залишилися останні 30 м.
Про це повідомляє КП Житомирводоканал.
Але для того, аби їх прокласти, має пройти виснажливий етап демонтажу існуючого залізобетонного трубопроводу. Ця робота є складною та трудоємною, вимагає залучення великої кількості спецтехніки: на цій ділянці зараз працює гідромолот, кран, та бульдозер, які “викорчовують” старий трубопровід, що нагадує решето.
Зовсім скоро усі “гілки” північного магістрального трубопроводу будуть поєднані у єдиний водогін, яким транспортуватиметься вода до більшості домоволодінь міста.
![У Житомирі замінюють старий трубопровід, що нагадує решето 1 83576510 1852 4691 8c79 9de3ea96b792](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/83576510-1852-4691-8c79-9de3ea96b792.jpg)
![У Житомирі замінюють старий трубопровід, що нагадує решето 2 photo 5434064894770134448 y](https://suspicious-hypatia.165-22-29-55.plesk.page/wp-content/uploads/2022/08/photo_5434064894770134448_y-1024x1024.jpg)