У Житомирі вшанували пам’ять воїнів, які загинули, визволяючи Україну

28 жовтня Україна відзначає 78-му річницю визволення від фашистських загарбників. Мільйони загиблих, страчених і закатованих українців ціною власного життя рятували світ від нацистів.

У цей день представники влади Житомира та області традиційно вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України.

“Зараз ми зовсім інакше проживаємо у своєму серці поняття ВИЗВОЛЕННЯ. Адже щодня Збройні сили України звільняють наші міста тепер вже від чуми XXI століття. Мало хто міг собі уявити, що за 78 років після вигнання фашистів ми знову стикнемося з окупацією тепер вже від рашистів”, – сказав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Очільник області наголосив, що злочини російського режиму стануть невіддільною частиною новітньої історії людства. А усі злочинці постануть перед трибуналом. Так само як понесли відповідальність за скоєні злочини фашисти.

Представники міської та обласної влади подякували всім, хто сьогодні бореться за те, щоб наші наступні покоління більше ніколи не зазнали таких випробувань. І згадали тих, хто вже в новий час поклав своє життя за Україну. І наголосили: у нас буде новий День визволення України.

“Ми обов’язково Переможемо! Бо ми боронимо рідну землю! Бо Україна є, була і буде!” – йдеться в повідомленні Житомирської міської ради.

photo1666945724

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин