У Житомирі відзначили захисників та їх помічників

Сьогодні, в День захисників та захисниць України, представники влади Житомира та області відзначили військових, рятувальників, прикордонників, поліцейських, волонтерів Житомирщини.

Очільник Житомирщини Віталій Бунечко наголосив, що це – день, який єднає в собі героїчні традиції нашого народу, силу духу і мужність, відданість своїй Державі.

“Це особливе свято, якому війна надала нового всеосяжного значення. Цього дня ми хочемо ще раз сказати «дякую» чоловікам і жінкам, вірним синам і донькам України, які боронили й боронять країну на передовій. Захисники – це ті, хто, попри вогневий вал, продовжують наступ на Півдні й Сході. Усім, хто віддав своє життя за нашу Незалежність. Усім, хто живим повернеться з війни та буде розбудовувати нову українську Державу”, – сказав Віталій Бунечко.

Начальник Житомирської ОВА закликав пам’ятати, що немає більш гідної справи, ніж допомога тим, хто боронить Батьківщину від ворога. І пам’ятати, якою ціною даються наші з вами мирні сни.

“Нехай ваші сила та мужність завжди базуються на любові, а вдома на вас завжди чекає затишок близьких й теплого дому!” – побажав Віталій Бунечко.

photo1665751027 2
photo1665751027 1
photo1665751027

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин