У Домі української культури відкрився міжнародний арт-проєкт «Повертайся живим». На виставці представлені роботи понад 100 художників з п’яти країн світу.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
«Цей проєкт народився в уяві журналістів і художників майже одночасно. Відбулася колаборація двох творчих спілок, в результаті якої вийшла грандіозна, потужна виставка», – говорить співорганізатор виставки, заслужений журналіст України Сергій Комісаров.
Це міжнародний проєкт, в якому крім України беруть участь митці Литви, Польщі, Франції та Німеччини.
Головна мета цього проєкту, щоб воїни, які зараз воюють на передовій, знали, що є художники, є журналісти, які кажуть через своє мистецтво, через меседжі у ЗМІ: «Повертайся живим».
Виставка триватиме до 16 вересня з понеділка до суботи з 10:00 до 19:00 в Домі української культури (вул.Велика Бердичівська, 61/18).
![У Житомирі відкрився міжнародний арт-проєкт «Повертайся живим» 1 FB IMG 1662650935121](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662650935121-1024x683.jpg)
![У Житомирі відкрився міжнародний арт-проєкт «Повертайся живим» 2 FB IMG 1662650973371](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662650973371-1024x683.jpg)
![У Житомирі відкрився міжнародний арт-проєкт «Повертайся живим» 3 FB IMG 1662650983281](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662650983281-1024x683.jpg)
![У Житомирі відкрився міжнародний арт-проєкт «Повертайся живим» 4 FB IMG 1662650927530](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1662650927530-682x1024.jpg)