У Житомирі відбувся “мистецький бій за Україну”

В Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера в рамках національного мистецького благодійного проєкту “Бій за Україну” відбулося концертне дійство “Все буде Україна”.

Про це повідомляють на сторінці Житомирської обласної філармонії.

Національний Президентський оркестр під керівництвом Максима Гусака, солісти Національного Президентського оркестру Вікторія Осадчук та Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, хор «Felicio» та ведучий заслужений артист України Олексій Гнатковський цим проєктом продовжують мистецький бій, та як прозвучало зі сцени, – «ведуть контрнаступ на культурному фронті задля нашої Перемоги».

У виконанні  артистів звучали шедеври світової класики, музичні композиції за творами Тараса Шевченка та українські патріотичні пісні. Атмосферу театралізованого музичного дійства підсилив виступ гурту «Сестри Тельнюк».

Мистецька програма  відбулася на одному диханні. В залі панувала атмосфера патріотичного піднесення: бурхливі оплески, вигуки: «Браво!», квіти, слова подяки. Цей захід вкотре довів, що українці – це єдина сила і нація непереможних!

Фото: Житомирська філармонія


FB IMG 1664949670729
FB IMG 1664949729169

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин