З 26 по 27 листопада в спортивному залі ЗОШ №7 м. Житомир відбувся чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2008 року народження і молодші.
Організували змагання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Житомирською обласною федерацією баскетболу.
У змаганнях брали участь 6 збірних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
За підсумками двох днів змагань, у безкомпромісній та напруженій боротьбі перше місце та друге місце здобули дівчата ДЮСШ «Динамівець» 2008 та 2010 року народження відповідно (тренер Мазур О.), бронзовими призерками стали дівчата ДЮСШ №2 м. Житомир (тренер Волковський В.)
![У Житомирі відбувся чемпіонат з баскетболу серед дівчат 1 316944768 504284648399659 4081631787887725210 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/316944768_504284648399659_4081631787887725210_n-1024x766.jpg)
![У Житомирі відбувся чемпіонат з баскетболу серед дівчат 2 317265423 504284641732993 362986090398917274 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/11/317265423_504284641732993_362986090398917274_n-1024x766.jpg)