У Житомирі відбулося урочисте погашення ювілейної марки

З метою відзначення 85-річчя Житомирської області, символічної дати, спільно з Житомирською дирекцією «Укрпошти», була виготовлена ювілейна марка та конверт.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Ескізом марки став малюнок малинчанки Таїсії Чернецької, яка перемогла у онлайн-голосуванні, що відбувалося на початку вересня.

Цьому передували місцеві конкурси у територіальних громадах Житомирщини. Саме переможці місцевих конкурсів на визначення кращих ескізів зображень на ювілейну марку й мали можливість потрапити до обласного голосування.

Урочисту місію погашення ювілейної марки провели голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, представники Укрпошти та автор ескізу ювілейної марки Таїсія Чернецька.

Всього виготовлено марок тиражем у 420 шт. Всі бажаючі зможуть придбати ювілейну марку у відділеннях Укрпошти м. Житомира (№ 14 (вул.Київська, 20) та № 15 (майдан Згоди 3/75).

Чернецька Таїсія Павлівна, 17-ти річна малинчанка, – студентка 3-го курсу Київського індустріального фахового коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури.

Ще з початку війни Таїсія  хотіла написати картину на тематику боротьби нашого народу за волю та незалежність. Випадково побачила оголошення про конкурс і вирішила взяти участь.

Намалювала декілька нарисів, взявши за основу герб Житомирської області. Вибравши найкращий  почала над ним працювати. На задньому плані зобразила символіку українського прапору. В центрі композиції образи-символи Житомирщини, а під ними — горять російські танки. Своєю роботою вона показала незламність духу воїнів Житомирщини.

00016 Moment 768x432 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин