У Житомирській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулась інтерактивна лекція на тему “Самооборона під час війни”. Спікер зустрічі – інструктор із самооборони, президент Федерація Крав-мага України – Антон Фарб.
Він зазначив, що дбати про свою безпеку потрібно регулярно та системно. Важливо розуміти, що від нападу не застрахований ніхто. Тому вкрай необхідно вміти постояти за себе.
Під час лекції з’ясували, як діяти у конкретних ситуаціях, щоб уберегтися від небезпек міста, як поводитися, якщо опинилися в конфліктній ситуації, чому не потрібно боротися за свою сумочку та який найефективніший спосіб уникнути нападу.
“Головне завдання самооборони — упередити потрапляння до небезпечної ситуації. Задля того, щоб уникнути цього потрібно знати і дотримуватися правил власної безпеки”, – наголосив спікер Антон Фарб.
Наприкінці лекції гість подарував бібліотеці свої книги.
Презентація книг відбудеться незабаром – слідкуйте за новинами.
Фото ScreenLight
![У Житомирі вчилися самообороні під час війни 1 325465198 928119385226956 2407173182967718830 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/325465198_928119385226956_2407173182967718830_n-1024x683.jpg)
![У Житомирі вчилися самообороні під час війни 2 325523878 3387995404781292 688722579523440908 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/325523878_3387995404781292_688722579523440908_n-1024x683.jpg)
![У Житомирі вчилися самообороні під час війни 3 325536773 923322492159589 4824544608206391572 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/325536773_923322492159589_4824544608206391572_n-1024x683.jpg)
![У Житомирі вчилися самообороні під час війни 4 321423640 831345547929926 1409035075334271665 n 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/321423640_831345547929926_1409035075334271665_n-1-1024x683.jpg)
![У Житомирі вчилися самообороні під час війни 5 325549339 1375552826590935 3136276768007303620 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2023/01/325549339_1375552826590935_3136276768007303620_n-1024x683.jpg)