У Житомирі триває виставка живопису Анни Мединцевої

З 1 по 31 серпня у відділі літератури з мистецтв Житомирської обласної бібліотеки ім. О. Ольжича діє перша персональна виставка живопису Анни Мединцевої «Збулася моя МРІЯ…»

Про це повідомляють на сайті бібліотеки.

Експонуються 24 художні роботи (полотно, олія; пейзаж, натюрморт). Вхід вільний, відповідно до правил і графіку роботи бібліотеки.

——————————–

Анна МЕДИНЦЕВА народилася 19 жовтня 1967 року в Краснодарі. Батько чудово малював і передав своє вміння трьом донечкам. Тому малювати Анна почала ще зовсім маленькою. У 1974 р. сім’я переїхала в Житомир.

Анна вчилася у ЗОШ № 21, багато вільного часу присвячувала малюванню. Згодом закінчила факультет вчителів початкових класів і музики педінституту ім. І. Франка, де особлива увага приділялася мистецьким дисциплінам. Згодом працювала вчителем початкових класів у 1989—1993 рр. в Каунасі (Литва).

У 1993 р. повернулась з родиною в Житомир, народила донечку, виховувала її, а у вільний час віддавалася творчості. У 1998 р. почала працювати вчителем образотворчого мистецтва в ЗОШ № 27, де знайшла другий дім для своєї творчої душі.

Вже протягом 24 років Анна навчає учнів молодшої та середньої ланки мистецтву, надихає дітей творчо розвиватись. Разом з учнями Анна й сама продовжує активно вчитись: опановує техніки з арт-терапії для дітей, розвиває навички вітражного розпису (під керівництвом майстрині-вітражиста Ольги Карпінської), навчається мистецтву цифрової ілюстрації, вдосконалює майстерність в олійному живописі.

На певному етапі свого творчого шляху вона зрозуміла, що хоче професійно малювати олійними фарбами, тож Анна записалася на курс навчання олійному живопису. Їй пощастило зустріти чудового педагога, майстра, відомого житомирського художника Юрія Сергійовича Супрунчука.

Три минулі роки навчання допомогли Анні зробити черговий крок до здійснення мрії її життя. Саме цьому й присвячена її перша персональна виставка живопису «Збулася моя МРІЯ…».

anons Vystavka Anny Medyntsevoi 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин