У Житомирі та містах-партнерах пройде забіг на підтримку дітей

4 вересня у Житомирі та містах-партнерах проведуть Міжнародний благодійний забіг на підтримку дітей в Україні “BACK TO SCHOOL”.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Мета заходу – згуртувати житомирян, друзів Житомира та України у різних куточках світу, задля допомоги в організації повноцінного навчального процесу учнів в Україні за умов повномасштабної війни.

Завдяки заходу організатори прагнуть зібрати кошти для придбання меблів, обладнання та техніки, проведення ремонтних робіт в освітніх навчальних закладах, в т.ч. облаштування навчальних приміщень, де тимчасово навчатимуться учні Житомирського ліцею №25, що був зруйнований 4 березня внаслідок ракетного обстрілу російськими загарбниками.

Організатори планують залучити до участі в офлайн форматі забігу близько 500 осіб у Житомирі та стільки ж – у містах-партнерах забігу (мінімум у 5-ти партнерських містах в Європі, в т.ч. – у Польщі, Португалії та ін.). Очікують на загальну кількість учасників забігу – понад 2500 осіб.

Планують організувати також змогу взяти участь у міжнародному благодійному забігу у форматі онлайн. Загальна кількість учасників онлайн-забігу заплановано від 500 осіб.

Детальніше про умови – читайте Регламент!

Учасники бігтимуть 5 км і 3 км. Бігтимуть заради 1 240 дітей, яких позбавили можливості навчатися.

Біжимо, бо ми незламні і сильні! Бо ми маємо право на освіту! Біжимо, бо ми єдині і можемо продемонструвати світові свою єдність!“, – заявляють організатори забігу.

Зареєструватися можна за посиланням.

300780558 377700824535131 473572140276664844 n

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин