У Житомирі створять 40 будинків для переселенців

25 серпня було підписано меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою, Житомирською обласною військовою адміністрацією та Товариством Червоного Хреста України.

Про це повідомляють у Житомирській ОВА.

Найважливіше, що це не просто документ про добрі наміри. Він передбачає реалізацію конкретного проєкту, вкрай необхідного для сотень переселенців, які евакуюються до Житомирщини з найгарячіших територій, які потерпають від дій російських окупантів. Передусім, йдеться про встановлення 40 каркасних будинків в Житомирі, які зможуть забезпечити житлом понад 200 переселенців зі Сходу та Півдня“, – повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Як наголосили у Житомирській міській раді, цей документ важливий для Житомира! Червоний Хрест провів титанічну роботу й домовився з італійським урядом про будиночки для переселенців. Італійці беруть на себе виготовлення та доставку будиночків. Задача міста — сформувати ділянку, провести комунікації та забезпечити повну інфрастуктуру! Житомиряни, які втратили житло, також мають статус ВПО. Вони зможуть за бажанням проживати там до повної відбудови своїх помешкань!

Це житло матиме усі необхідні меблі та побутову техніку. Ці будинки будуть розташовані поряд із необхідною міською інфраструктурою. Основною перевагою таких рішень є швидкий монтаж та врахування потреб кожної з родин. Також ці оселі є досить автономними й комфортні взимку та влітку.

Також очільник області обговорив з представниками Червоного хреста нагальні потреби міст та районів області для забезпечення сталого проходження опалювального сезону, з урахуванням можливого збільшення навантаження на соціальну інфраструктуру регіону у зв’язку зі збільшенням кількості евакуйованих зі Сходу та Півдня України.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин