У Житомирі розшукують клієнта таксі, який ошукав водія на 10 тис. грн.

У Житомирі поліцейські розшукують клієнта таксі, який ошукав водія на 10 тисяч гривень.

Як повідомляють у Житомирському районному управлінні поліції, до них звернувся 22-річний водій однієї з служб таксі. Як розповів чоловік, напередодні він отримав через корпоративний електронний додаток замовлення на перевезення пасажира в обласному центрі. Через якийсь час йому зателефонував нібито клієнт і попросив чоловіка придбати дорогою купити продукти та поповнити мобільний рахунок. За усі послуги співрозмовник обіцяв розрахуватися за вказаною у замовленні адресою.

Водій таксі погодився допомогти клієнту. І той, не перериваючи розмову, спонукав його поповнювати рахунок через кілька платоматів, щоразу нарікаючи на неправильність дій керманича. Заявник оговтався лише, коли на його банківському рахунку закінчились гроші, а замовник вимкнув телефон. Звісно, що за адресою замовлення, ніхто таксі не чекав. Відтак загальна сума ошуканства – близько 10 тисяч гривень.

Нині поліцейські проводять необхідні слідчі дії у рамках відкритого кримінального провадження для встановлення причетного до шахрайства та водночас застерігають інших від подібних ситуацій:

  • користуйтеся передоплатою послуг;
  • здійснюйте переадресацію замовників до сервісів доставки;
  • пропонуйте перевезення до потрібних замовнику місць.

Такі прості правила допоможуть уникнути ошуканства.

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин