7 вересня в рамках національного туру «Кіно заради Перемоги!» у Житомирі пройшов черговий показ фільмів для бійців ЗСУ.
Про це повідомляють на сторінці Zhytomyr regional centre of folk art.
Житомирська область є учасником Національного туру «Кiно заради перемоги!». Цей проект має на меті зміцнення віри у перемогу, зцілення психологiчних травм цивiльних та мотивування до продовження активних дій військових. Основні аудиторiї проекту – сiм’ï ВПО та військові.
Національний тур “Кіно заради Перемоги!” реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.
Як ми повідомляли, Житомирщина активно долучається до Національного туру «Кiно заради перемоги!»
![У Житомирі пройшов черговий кінопоказ для бійців ЗСУ 1 305821438 485147200286515 4841412378487878099 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305821438_485147200286515_4841412378487878099_n.jpg)
![У Житомирі пройшов черговий кінопоказ для бійців ЗСУ 2 305836225 485147076953194 4886673308777489515 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305836225_485147076953194_4886673308777489515_n.jpg)
![У Житомирі пройшов черговий кінопоказ для бійців ЗСУ 3 305551916 485147133619855 7313805948194290174 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/305551916_485147133619855_7313805948194290174_n.jpg)