25 вересня року на території веслувальної бази «Спартак» у Житомирському гідропарку відбувся відкритий обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Перегони на човнах “Драконах“» у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».
Про це інформує Житомирський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який цитує Житомирська ОВА.
Основними цілями і завданнями заходів стали: формування у громадян усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; популяризація занять фізичною культурою і спортом; залучення громадян всіх вікових груп до регулярних занять фізичною культурою та спортом; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля.
Головною метою заходу стала популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
Переможці заходу були нагородженні дипломами та медалями від Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
![У Житомирі проведено обласні перегони на човнах «Драконах» 1 309125144 429169452537536 7392847328918076480 n 768x576 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309125144_429169452537536_7392847328918076480_n-768x576-1.jpg)
![У Житомирі проведено обласні перегони на човнах «Драконах» 2 309254494 429169372537544 7905817748229122746 n 768x576 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309254494_429169372537544_7905817748229122746_n-768x576-1.jpg)
![У Житомирі проведено обласні перегони на човнах «Драконах» 3 309038209 429168765870938 1724758540104577233 n 1024x768 1](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/309038209_429168765870938_1724758540104577233_n-1024x768-1.jpg)