У Житомирі презентували календар з незламними постатями

Як ми анонсували, 25 серпня відбулась онлайн-конференція «Незламні постаті в історії України», яка мала на меті підбити підсумки однойменного проєкту та ще раз обговорити внесок видатних українців у історію нашої Держави.

Захід відбувся за участю заступника Міністра молоді та спорту України Марини Потапенко, заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрія Денисовця, начальника Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергія Козловця, спеціалістів, які відповідають за реалізацію молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, менторів проєкту та активної молоді.

Про це повідомляє сайт Державного університету “Житомирська політехніка”.

До конференції долучилися проректор з науково-педагогічної роботи та молодіжної політики Олена Денисюк, викладачі та здобувачі освіти Житомирської політехніки.

Конференція була присвячена реалізації проєкту «Незламні постаті в історії України», що  впродовж квітня – липня 2022 року відбувся на теренах Житомирщини. Проєкт був організований Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Молодіжний Інтеграційний Центр» на виконання Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Головна мета проєкту: ознайомлення молоді з незламними постатями в історії України, як на політичній, так і на військовій арені та їх внеском у встановлення української державності; підготовки випускників, в тому числі внутрішньо переміщених молодих осіб, до національного мультипредметного тесту з історії України.

Проєкт реалізовано по принципу «молодь для молоді», спікерами були молоді люди віком 20-25 років.

Гості привітали учасників конференції, ментори виступили з доповідями про визначних людей минулого та сучасності, постаті яких увійшли у  інформаційний календар «Незламні постаті в історії України» 2023. Дмитро Ткачук, керівник ГО «Молодіжний Інтеграційний Центр», презентував даний календар учасникам конференції. За підсумками зустрічі, ментори проєкту були відзначені подяками за участь у заході.

8
17
62a06
23
25

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин