У Житомирі погасили поштову марку до Дня Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, з нагоди Дня Незалежності України у Житомирі погасили нову поштову марку «Вільні. Незламні. Непереможні».

Участь у погашенні святкової марки взяв начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко. Про це повідомляють на сайті Житомирської ОВА.

Це вже п’ята з серії марок, випущених за час повномасштабної війни. Вона демонструє образ українського воїна та 6 ілюстрацій, які показують останні 6 місяців великої 8-річної війни Українського народу з російськими окупантами.

«Історія Українського героїзму твориться у нас на очах. Кожна з ілюстрацій на новій марці – це окремі трагічні історії українців, які відбулися в різний період воєнного лихоліття. Це історія про жінку, що стоїть у багатоповерхівці на уламках зруйнованої квартири, про драматичний театр у Маріуполі, що став останнім прихистком для багатьох українців, про Святогірську лавру, яка неодноразово піддавалася атаці окупантів. Вони об’єднані між собою одним словом – війна», – сказав очільник ОВА.

Відтепер усі поціновувачі зможуть придбати історичну марку й додати її до своєї колекції.

«Впевнений, що найближчим часом, усі колекції також поповняться маркою, яку випустить «Укрпошта» – на честь нашої Перемоги! Все буде Україна!» – наголосив Віталій Бунечко.

download 3
5 11 1024x683 1

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин