У будівлі Житомирської дирекції АТ «Укрпошта», що у м. Житомир, відбулася церемонія спецпогашення нової поштової марки «Пес Патрон». Це перша офіційна благодійна марка України, що символізує вкрай небезпечну роботу піротехнічних підрозділів ДСНС України разом із талісманом рятувальників – псом Патроном по очищенню території країни від вибухонебезпечного залізяччя окупантів.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області.
Повний набір складається з 8 марок із зображенням різних моментів життя пса Патрона. Тираж нового поштового випуску марки становить 1 млн. екземплярів.
Всі, хто придбають дану марку, автоматично стануть учасниками благодійного проєкту зі збору понад 1 млн євро на автомобіль для механізованого розмінування, а також долучаться до вкрай важливої допомоги притулкам для тварин.
Під час заходу перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, начальник Головного управління ДСНС України у Житомирській області Ігор Нікітчук та директор Житомирської філії Укрпошти Дмитро Шулевський під пильним наглядом фото- та відеокамер провели урочисту церемонію спецпогашення марки.
![У Житомирі погасили марку «Пес Патрон» 1 304781455 406158064981660 1691992940897774667 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/304781455_406158064981660_1691992940897774667_n-1024x577.jpg)
![У Житомирі погасили марку «Пес Патрон» 2 304797920 406158284981638 4048739741578244921 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/09/304797920_406158284981638_4048739741578244921_n-1024x576.jpg)