У Житомирі піклуються про знедолених дітей

Вчора Україні відзначали День усиновлення. Це свято людей, що піклуються про дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

За ініціативою служби (управління) у справах дітей міської ради, у Житомирі було організовано та проведено захід «Коли сміється дитина, посміхається небо!».

Під час заходу керуюча справами Ольга Пашко та начальник служби (управління) у справах дітей міської ради Ольга Бібла звернулися зі словами вітання до усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників Житомирської територіальної громади.

«Ми дякує кожній сім’ї, яка усиновила дитину, висловлюємо подяку кожному з прийомних батьків, кожному з батьків-вихователів, опікуну та піклувальнику, які дарують дітям справжнє відчуття рідного дому й батьківську опіку»,- каже Ольга Пашко.

Близько 80 дітей, які перебувають на обліку служби (управління) у справах дітей міської ради отримали патріотичні подарунки, творчі набори для малювання, іграшки котики «Слава нації» та 50 запрошень до Житомирського академічний українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги на перегляд дитячої вистави “Фантастична Мері”.

FB IMG 1664617334057

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин