Вчора Україні відзначали День усиновлення. Це свято людей, що піклуються про дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
За ініціативою служби (управління) у справах дітей міської ради, у Житомирі було організовано та проведено захід «Коли сміється дитина, посміхається небо!».
Під час заходу керуюча справами Ольга Пашко та начальник служби (управління) у справах дітей міської ради Ольга Бібла звернулися зі словами вітання до усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників Житомирської територіальної громади.
«Ми дякує кожній сім’ї, яка усиновила дитину, висловлюємо подяку кожному з прийомних батьків, кожному з батьків-вихователів, опікуну та піклувальнику, які дарують дітям справжнє відчуття рідного дому й батьківську опіку»,- каже Ольга Пашко.
Близько 80 дітей, які перебувають на обліку служби (управління) у справах дітей міської ради отримали патріотичні подарунки, творчі набори для малювання, іграшки котики «Слава нації» та 50 запрошень до Житомирського академічний українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги на перегляд дитячої вистави “Фантастична Мері”.
![У Житомирі піклуються про знедолених дітей 1 FB IMG 1664617334057](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/FB_IMG_1664617334057-1024x683.jpg)