У Житомирі обговорили співпрацю з Естонією в галузі цифрових технологій

Відбулася зустріч керівництва Житомирської ОВА з Міністром з питань підприємництва та інформаційних технологій Естонії Крістіяном Ярваном. На базі Державного університету «Житомирська політехніка» обговорили перспективи розширення співробітництва в галузі цифрових технологій та сервісів, адже Естонія є одним із лідерів у цій сфері в Європі.

Про це повідомляє Житомирська ОВА.

Житомирська політехніка не випадково стала майданчиком для такого обговорення, адже останнім часом саме тут активно розвивається нова спеціалізація – кібербезпека, яка має неабиякий попит як в абітурієнтів, так і у роботодавців.

Як відзначила перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, безумовно війна дуже суттєво змінила акценти співробітництва України та, зокрема Житомирщини з міжнародними партнерами. Однак важливо, що економіка області працює не зважаючи на усі виклики, а отже ми відкриті до співробітництва з Естонією не лише в гуманітарній сфері, а й в економіці.

“Між Україною та Естонією стає дедалі більше спільного. Це стосується не лише одностайної позиції у цій війні – наші країни добре розуміють, що нам потрібна лише Перемога, бо від цього залежить майбутнє цивілізованого світу. В той самий час є більш буденні, сервісні приклади. Україна, так само як раніше Естонія, за останні два роки продемонструвала суттєвий рух уперед до впровадження низки цифрових сервісів. І звичайно чи не найбільше зближує допомога, яку надає Естонія нашій Державі й безпосередньо Житомирщині у ці складні часи”, – сказала перша заступниця начальника ОВА.

Також вона додала, що Естонія першою зголосилася допомогти у відбудові зруйнованої інфраструктури області.

“Садочок в Овручі став першим і буде не останнім прикладом реалізації проєктів відбудови. Кожен зруйнований і пошкоджений садочок, школа, соціальні заклади потребують наших спільних зусиль. Разом ми зможемо відновити все те, що зруйнували росіяни”, – наголосила Наталія Остапченко.

Як повідомлялося раніше, Естонія передала Житомирщині пожежні машини для лісництва та необхідне обладнання.

03
02

БІЛЬШЕ ЗА ТЕМОЮ

НАЙКРАЩА ПІДБІРКА НОВИН ЩОТИЖНЯ

Топ новин