Подяками Житомирського міського голови відзначено учнів житомирських шкіл, які активно брали участь у заходах Європейського тижня сталої енергії та здійснюють екологічно дружні вчинки щодо енергозбереження та скорочення викидів парникових газів.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Учасників нагороджено цінними подарунками від партнерів заходу – Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках комунікаційної концепції проєкту «Енергоефективність у місті Житомирі».
![У Житомирі нагородили учасників Європейського тижня сталої енергії 1 310457180 405767598395120 7740881880889586894 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/310457180_405767598395120_7740881880889586894_n-1024x682.jpg)
![У Житомирі нагородили учасників Європейського тижня сталої енергії 2 310902861 405767251728488 1492859152759206390 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/310902861_405767251728488_1492859152759206390_n-1024x682.jpg)
![У Житомирі нагородили учасників Європейського тижня сталої енергії 3 310440063 405766778395202 352265604875746138 n](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/10/310440063_405766778395202_352265604875746138_n-1024x682.jpg)