У Житомирі нагородили чемпіонів зі швидкочитання. Конкурс відбувся до Міжнародного тижня читання. Змагалися діти та підлітки у 3-х вікових категоріях. Переможців визначали за кількістю прочитаний слів упродовж хвилини.
Про це повідомляє Житомирська міська рада.
Найвищий результат — 323 слова за хвилину! Вікторії Борецькій 11 років. Читанням захоплюється давно, участь у конкурсах зі швидкочитання бере уже втретє! Підтримати дівчинку прийшла бабуся.
Усіх юних читців привітав Святий Миколай! Для учасників Чемпіонату та їхніх рідних влаштували міні-концерт та вручили подарунки. А переможцям — і нагороди.
![У Житомирі нагородили чемпіонів зі швидкочитання 1 FB IMG 1672122549626](https://zhytomyr.org/wp-content/uploads/2022/12/FB_IMG_1672122549626-768x1024.jpg)